системи автоматизації
та водопостачання

РЕМОНТ НАСОСІВ
WILO

НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

гарантія ремонту

1 рік

Залиште ваш телефон:

І ми вам передзвонимо

ціни:

на наші послуги:

Найменування

вартість (від грн.)

Диагностика насоса WJ 301

от 255 грн.

Диагностика Slolift WC-3

от 430 грн.

Ремонт KH-32

от 460 грн.

Ремонт TOP-S 30/10

от 362 грн.

уточніть ціну

на запчастини:

Найменування

вартість (від грн.)

Дифузор до JP/JD 2/ 3/4

от 401,91 грн.

Кільце D72,39 x 5,33 до PUST

от 92,88 грн.

Манжетне ущіл-ня 246DENDE/225

от 689,07 грн.

Ущіл-ня валу до JP/JD 2/3/4

от 1 269,74 грн.

уточніть ціну

Про сервісний центр:

7

років
на ринку

2700

кількість
відремонтованих
насосів

3950

здійснених
Виїздів на об'єкт

2

ремонтні
майстерні

Спеціалізований сервісний центр по ремонту насосного обладнання виконує діагностику , профілактичні та ремонтні роботи будь-якої складності .

Кваліфікація наших фахівців і якість проведення ремонтних робіт підтверджується не тільки багаторічним досвідом , а й позитивними відгуками наших клієнтів .

Ми надаємо 12 місяців гарантії на відремонтоване обладнання.

Акції

Установи частотний перетворювач на насос

і отримай до 30% економії по електроенергії +

-15%

знижки
на покупку
обладнання!

Заміна старого насоса
на новий!

Принеси старий насос в сервіс і отримай знижку 20% на покупку нового.

-20%

Комплексне обслуговування насосів
в тепловому пункті або насосної

-25%

  • 1 будинок 5%
  • 2 будинки 7%
  • 3 будинки 9%
  • 4 будинки 12%

ВІД 10-ти теплопунктів і насосних ЗНИЖКА ДО 25%

Доставка та сервіс обладнання:

Сервісна майстерня

Ви можете самостійно привезти насосне обладнання нашого
Сервісного центру:

Карта проїзду

Або відправити зручним для Вас перевізником вантажу (САТ, НОВА ПОШТА)

Завантажити «Бланк доставки НОВА ПОШТА» Завантажити «Бланк доставки САТ»

Виклик фахівців на об'єкт

Якщо перевезення обладнання неможливо з тих чи інших причин, або Ви хочете замовити проведення ремонтних робіт нашими фахівцями

Карта проїзду Завантажити «Бланк доставки САТ» ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ремонт MVI, EMU, BM-Lift, Drainlift, MTS40

Компанія Wilo SE є одним з найбільш успішних виробників насосного обладнання. Вона відкрила вже більше шестидесяти представництв по всьому світу, що дозволило мешканцям багатьох країн стати клієнтами компанії. Для того, аби насоси від виробника Wilo SE прослужили якомога довше, необхідно обрати хороший центр для сервісного обслуговування продукції. Наші співробітники якісно виконують ремонт насосів Wilo за достатньо короткий проміжок часу. Найбільш популярні моделі насосів Wilo, які ремонтує наш сервісний центр, – MVI, BM-Lift, Drainlift, MTS40, EMU.

Дуже широкий спектр задач виконують різноманітні моделі насосів Wilo. Насоси для водопостачання можуть подавати як великі, так і малі об’єми рідини: від 0,8 до 2000 кубічних метрів на годину. Тиск може коливатися в межах від 4 до 580 одиниць. Такі насоси використовують для отримання води із свердловин. Насосне обладнання для водопостачання здатне фільтрувати воду, а також зменшувати в ній кількість заліза.

Для опалювальних систем використовуються насоси з різними показниками подачі води та натиску. Натиск може складати від 1 до 1000 кубічних метрів на годину. Такі насоси мають здатність пом’якшення води та дозування реагентів.
Для водовідведення компанія Wilo SE виготовила занурювальні насоси, а також струйні аератори. Подача води в такому обладнанні може сягати 10 тисяч кубічних метрів на годину. Не дивлячись на таку ємність виробу наша компанія знайде будь-які запчастини до насосу Wilo за необхідності.

Запчастини до насосу Wilo: сальник, манжет, ущільнення і колеса

Одним з найбільш популярних продуктів є насос моделі Wilo-Comfort COR Helix VE. Його торцеве ущільнення Wilo втулкове і ковзне, що вказує на високу якість виробу. Обороти, які виконує робоче колесо Wilo, регулюються кількісно. Саме робоче колесо Віло виготовлене з високоякісної сталі марки 1.4307. А щілинне ущільнення Wilo має кільцевий характер з EPDM.

Для систем комунального водопостачання часто використовують насос Wilo-CronoNorm-NL. Велика перевага цієї моделі у тому, що робоче колесо Wilo може бути виготовлене на спеціальне замовлення. У виробі крильчатка для насоса Wilo може бути замовлена і замінена співробітниками нашої компанії. Робота електродвигуна залежить від середовища роботи, а його потужність – від в’язкості та щільності рідини. Таким чином, необхідно правильно використовувати пристрій, аби не знадобився ремонт електродвигунів Wilo. Необхідно також звернути увагу, щоб у воді не знаходились токсичні речовини, так як це може призвести до несправності манжету Wilo та сальника Wilo.