системи автоматизації
та водопостачання

РЕМОНТ НАСОСІВ
HOMA

НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

гарантія ремонту

1 рік

Залиште ваш телефон:

І ми вам передзвонимо

ціни:

на наші послуги:

Найменування

вартість (від грн.)

Диагностика насоса WJ 301

от 255 грн.

Диагностика Slolift WC-3

от 430 грн.

Ремонт KH-32

от 460 грн.

Ремонт TOP-S 30/10

от 362 грн.

уточніть ціну

на запчастини:

Найменування

вартість (від грн.)

Дифузор до JP/JD 2/ 3/4

от 401,91 грн.

Кільце D72,39 x 5,33 до PUST

от 92,88 грн.

Манжетне ущіл-ня 246DENDE/225

от 689,07 грн.

Ущіл-ня валу до JP/JD 2/3/4

от 1 269,74 грн.

уточніть ціну

Про сервісний центр:

7

років
на ринку

2700

кількість
відремонтованих
насосів

3950

здійснених
Виїздів на об'єкт

2

ремонтні
майстерні

Спеціалізований сервісний центр по ремонту насосного обладнання виконує діагностику , профілактичні та ремонтні роботи будь-якої складності .

Кваліфікація наших фахівців і якість проведення ремонтних робіт підтверджується не тільки багаторічним досвідом , а й позитивними відгуками наших клієнтів .

Ми надаємо 12 місяців гарантії на відремонтоване обладнання.

Акції

Установи частотний перетворювач на насос

і отримай до 30% економії по електроенергії +

-15%

знижки
на покупку
обладнання!

Заміна старого насоса
на новий!

Принеси старий насос в сервіс і отримай знижку 20% на покупку нового.

-20%

Комплексне обслуговування насосів
в тепловому пункті або насосної

-25%

  • 1 будинок 5%
  • 2 будинки 7%
  • 3 будинки 9%
  • 4 будинки 12%

ВІД 10-ти теплопунктів і насосних ЗНИЖКА ДО 25%

Доставка та сервіс обладнання:

Сервісна майстерня

Ви можете самостійно привезти насосне обладнання нашого
Сервісного центру:

Карта проїзду

Або відправити зручним для Вас перевізником вантажу (САТ, НОВА ПОШТА)

Завантажити «Бланк доставки НОВА ПОШТА» Завантажити «Бланк доставки САТ»

Виклик фахівців на об'єкт

Якщо перевезення обладнання неможливо з тих чи інших причин, або Ви хочете замовити проведення ремонтних робіт нашими фахівцями

Карта проїзду Завантажити «Бланк доставки САТ» ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ремонт насосів Homa

Компанія Homa – це найвідоміший виробник насосів із занурювальним механізмом. На сьогоднішній день компанія більше п’ятдесяти років виготовляє насоси, які необхідні і для промислової, і для комунальної сфер. В залежності від призначення насоси поділяються на дренажні та каналізаційні. Обидва види насосів можуть рано чи пізно потребувати ремонту, який неможливий без нашої компанії.

Насоси Homa для каналізації

Абсолютно кожному закладу громадського харчування, а також іншим підприємствам потрібні насоси, які будуть перекачувати каналізаційні стоки. Окрім того, насос має бути якісним і мати можливість перекачувати стоки у великих об’ємах. Ремонт насосів Homa необхідний навіть для такого потужного обладнання. Каналізаційні насоси ремонтуються досить легко, головне вчасно звернутись до наших співробітників.

Отже, серед каналізаційних насосів Homa найчастіше обирають вироби з подрібнювачами, які оберігають каналізацію від сантехнічних проблем. За допомогою ріжучого механізму великі частини подрібнюються, що запобігає засміченню стокових труб. Багатолопасне робоче колесо Homa виготовлене з чавуну, тому досить стійке до пошкоджень. Таке колесо Homa здатне працювати за різноманітних теплових навантажень. При необхідності лопасна крильчатка для насоса Homa може бути замінена нашими співробітниками, як й інші запчастини до насосу Homa.

Дренажні занурювальні насоси Homa

Такий вид насосів використовують для відкачування вод малого і середнього ступеню засмічення. Їх можна використовувати для поливу із колодязів та інших джерел. Сальник Homa, який використовується у насосі, забезпечує його герметичність. Цю функцію також виконує торцеве ущільнення Homa, виготовлене з карбіду кремнію або вугільного графіту, а також щілинне ущільнення Homa.

Досить рідко виникає необхідність ремонту електродвигунів Homa, так як вони водонепроникні і майже ніколи не піддаються впливу води. Двигун заповнений маслом, а корпус виготовлений з алюмінію або нержавіючої сталі. Робоче колесо насосу зазвичай виготовляється із склопластику і має відкриту багатоканальну структуру.

Наші працівники також можуть замінити манжет Homa. Ця деталь насосної установки виготовляється з різноманітних еластомірів. Частіш за все в якості матеріалу для виготовлення манжету використовують акрилнітрилбутадієновий каучук.

Таким чином, розглянувши конструкцію занурювальних насосів від компанії Homa, можна бути впевненим, що всі деталі високої якості. Наші співробітники готові замінити будь-яку несправну деталь для насоса на ідентичну нову, аби виріб мав заявлені виробником технічні характеристики.