системи автоматизації
та водопостачання

РЕМОНТ НАСОСІВ
GRUNDFOS

НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ

гарантія ремонту

1 рік

Залиште ваш телефон:

І ми вам передзвонимо

ціни:

на наші послуги:

Найменування

вартість (від грн.)

Диагностика насоса WJ 301

от 255 грн.

Диагностика Slolift WC-3

от 430 грн.

Ремонт KH-32

от 460 грн.

Ремонт TOP-S 30/10

от 362 грн.

уточніть ціну

на запчастини:

Найменування

вартість (від грн.)

Дифузор до JP/JD 2/ 3/4

от 401,91 грн.

Кільце D72,39 x 5,33 до PUST

от 92,88 грн.

Манжетне ущіл-ня 246DENDE/225

от 689,07 грн.

Ущіл-ня валу до JP/JD 2/3/4

от 1 269,74 грн.

уточніть ціну

Про сервісний центр:

7

років
на ринку

2700

кількість
відремонтованих
насосів

3950

здійснених
Виїздів на об'єкт

2

ремонтні
майстерні

Спеціалізований сервісний центр по ремонту насосного обладнання виконує діагностику , профілактичні та ремонтні роботи будь-якої складності .

Кваліфікація наших фахівців і якість проведення ремонтних робіт підтверджується не тільки багаторічним досвідом , а й позитивними відгуками наших клієнтів .

Ми надаємо 12 місяців гарантії на відремонтоване обладнання.

Акції

Установи частотний перетворювач на насос

і отримай до 30% економії по електроенергії +

-15%

знижки
на покупку
обладнання!

Заміна старого насоса
на новий!

Принеси старий насос в сервіс і отримай знижку 20% на покупку нового.

-20%

Комплексне обслуговування насосів
в тепловому пункті або насосної

-25%

  • 1 будинок 5%
  • 2 будинки 7%
  • 3 будинки 9%
  • 4 будинки 12%

ВІД 10-ти теплопунктів і насосних ЗНИЖКА ДО 25%

Доставка та сервіс обладнання:

Сервісна майстерня

Ви можете самостійно привезти насосне обладнання нашого
Сервісного центру:

Карта проїзду

Або відправити зручним для Вас перевізником вантажу (САТ, НОВА ПОШТА)

Завантажити «Бланк доставки НОВА ПОШТА» Завантажити «Бланк доставки САТ»

Виклик фахівців на об'єкт

Якщо перевезення обладнання неможливо з тих чи інших причин, або Ви хочете замовити проведення ремонтних робіт нашими фахівцями

Карта проїзду Завантажити «Бланк доставки САТ» ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ремонт Sololift та SEG – насосів від Grundfos

Компанія Грундфос – датський виробник насосного обладнання, який з успіхом почав свою роботу в Україні, відкривши дочірнє підприємство «Грундфос Україна». Воно має свої філії практично по всій Україні, що дуже зручно для придбання продукції. Крім того, абсолютно в будь-якій філії представлений весь широкий асортимент насосів від виробника Грундфос. Ремонтні роботи виконуються найбільш популярних марок – Sololift, SEG, так й інших, менш поширених по Україні.

Наші працівники готові допомогти клієнтам, якщо їм буде потрібен ремонт насосів Grundfos в будь-якому місті. Ми відправляємо запчастини до насоса Grundfos по всій Україні.

Запчастини – робоче колесо Grundfos, ущільнення, сальники, манжети

На сьогоднішній день компанія Грундфос презентувала нову модель насосів ALPHA2. Вона відзначається тим, що значно економить електроенергію. Підійде такий насос для системи опалення, а також кондиціонування повітря. Виріб дуже простий в експлуатації, тому і ремонт, як правило, не займає багато часу та зусиль. Якісне робоче колесо Grundfos має корпус з нержавіючої сталі. Цей матеріал є одним з найбільш стійких до пошкоджень. Саме робоче колесо Грундфос виготовлено з композитного матеріалу. Технічні характеристики даного насоса є найкращими на ринку.

Для циркуляції рідини в системі опалення, в тому числі гарячого водопостачання, вибирають насос моделі UPS. Іноді насосам UPS потрібен ремонт електродвигунів Grundfos, який виконується нашими співробітниками. Подібні дії виконуються досить рідко, так як електродвигуни UPS мають герметизований ротор. Це означає, що торцеве ущільнення Grundfos відсутнє, а існує тільки щілинне ущільнення Grundfos. Підшипники насоса змащені рідиною, яка перекачується.

Для підприємств комерційного характеру підійдуть насоси моделі CR. Вони використовуються в системах технологічного водопостачання, миття, очищення, ультрафільтрації та зворотного осмосу. Можна вибрати вироби з чавуну, титану або декількох видів нержавіючої сталі. Насоси даної моделі відрізняються простотою технічного обслуговування, надійністю, а також антикорозійним ефектом.

Для подачі змащувальних й охолоджуючих рідин в верстати використовуються насоси моделей MTR, MTH і MTA. Така деталь як крильчатка для насоса Grundfos знаходиться в робочій камері насоса. Дана крильчатка для насоса Грундфос захищена від корозії завдяки своїй структурі. Всі деталі: колесо Grundfos, сальник Grundfos, а також манжет Grundfos – відрізняються високою якістю, що дуже важливо для великих комерційних підприємств.

Отже, насоси Грундфос можна використовувати в побутових, комунальних та комерційних цілях. Але у всіх випадках потрібне якісне сервісне обслуговування. Наші працівники готові не тільки усунути всі несправності, що виникають, але й доставити необхідні запчастини по всій Україні.