Які насоси ми ремонтуємо

Спеціалізований сервісний центр з ремонту насосного обладнання ТОВ «НПП Системи автоматизації і водопостачання» виконує ремонтні та профілактичні роботи будь-якої складності. Також ви можете в центрі замовити запчастини для насосного обладнання і ми доставимо його у найкоротші строки.

Компанія має 5-річний досвід роботи на ринку послуг. Дві спеціалізовані майстерні, обладнанні у відповідності до найновіших технічних вимог, надають послуги ремонту насосів і насосних станцій, а також їх обслуговування. Також наші спеціалісти надають консультації і виконують роботи безпосередньо на об’єктах. Виїзд можливий по всій Україні. На відремонтоване обладнання надається 12-місячна гарантія.

Ремонт насосного обладнання

Сертифікований сервісний центр з ремонту насосів і насосних станцій спеціалізується на наданні всіх видів ремонту насосного обладнання. Також ми виконуємо профілактичне і післяремонтне обслуговування насосів, насосних станцій, систем опалення і теплообмінників.

Наша компанія розробила ряд програм, які дозволяють ремонтувати несправності будь-якої складності. Це:

 • Терміновий ремонт всіх видів насосів, насосних станцій, теплообмінників.
 • Діагностика і модернізація.
 • Підбір і продаж комплектуючих.
 • Техобслуговування.

Ремонт насосної станції

Ремонт насосних станцій – одна з профільних послуг нашої компанії. Насос для водопостачання є одним із складових насосної станції. Необхідність у встановленні такої станції виникає за відсутності централізованого водопостачання. Частіш за все насосні станції встановлюють в системах водопостачання котеджів, заміських будинків і земельних ділянок.

Насосна станція – комплексна система перекачування рідин з одного місця в інше – включає в себе будівлю і обладнання: насосні агрегати (робочі і резервні) – насоси, трубопроводи і допоміжні пристрої (наприклад, трубопровідну арматуру). Використовуються в якості інфраструктури для потреб водопостачання, каналізації, на родовищах нафти тощо. Також використовуються для видалення води на території низовини, наводненої в результаті прориву води або повені.

Стандартна насосна станція складається з таких агрегатів:

 1. Центробіжний насос. Частіше за все в комплекті обладнання два насоси (робочий і резервний).
 2. Мембранний накопичувальний бак. Це так звані колектори – один всмоктуючий (для заповнення системи), другий накопичувальний (для створення необхідного тиску).
 3. Шафа керування.
 4. Блок автоматичного керування і контролю.
 5. Регулююча і запірна арматура.

Неполадка у будь-якому вузлі системи водопостачання призводить до проблем функціонування усієї станції. Є декілька поширених причин неполадок при експлуатації насосної станції:

 • Відсутність електроенергії
 • Відсутність води у системі
 • Несправність насоса
 • Несправність мембранного баку
 • Пошкодження автоматичного блоку

Ремонт циркуляційних насосів

Циркуляційний насос – один з головних елементів сучасних опалювальних систем і систем подачі гарячої води. Саме він забезпечує рух по колу (циркуляцію і рециркуляцію) підігрітої рідини по замкненому контуру системи.

Сучасні циркуляційні насоси відомих фірм мають достатній запас міцності і надійності, тому і в обслуговуванні мають потребу нечасто. Але трапляються несправності, пов’язані або с помилками в експлуатації, або з іншими технічними недоліками системи. В такому випадку ремонт опалювального насосу може виконати тільки спеціаліст сервісного центру.

Основні причини виходу з ладу опалювального насосу:

 1. Він може вийти з ладу, якщо рівень подачі води буде надто низьким або надто високим.
 2. Порушення можуть виникнути у випадку тривалого простою насоса. В такому разі відбувається окислення вала і при увімкнені насоса вал не обертається, хоча чути звук. Буває, що агрегат вмикається, але майже одразу вимикається – причина в накипу, який утворився на поверхні статора.
 3. Різкий шум насоса свідчить про заповітрювання. А причиною вібрації може стати зношений підшипник.
 4. Якщо насос зовсім не вмикається і не гудить, може бути пошкоджений запобіжник.
 5. Колесо циркуляційного насосу може бути заблоковане стороннім предметом, який випадково туди потрапив.
 6. Можуть виникнути проблеми з електроживленням – перевірте, чи відповідає напруження в мережі тому, що вказано в технічному паспорті. А також чи не забруднились контакти запобіжника.

Точно встановити причини зможуть лише спеціалісти. У нас ви зможете замовити послуги з ремонту, а також наступного технічного обслуговування і сервісу.

Ремонт каналізаційних насосів

Каналізаційні насоси бувають трьох видів:

 1. Занурювальні каналізаційні насоси
 2. Консольні каналізаційні насоси зовнішньої (сухої) установки
 3. Самовсмоктуючі каналізаційні насоси зовнішньої (сухої) установки

Поширені проблеми в роботі каналізаційних насосів:

 • 9 із 10 випадків виїздів наших майстрів для ремонту насосів пов’язано з неправильним проектуванням системи, помилками монтажу або введення в експлуатацію. Тому всі ці операції мають виконуватись спеціалістами сервісного центру з ремонту і обслуговування насосів. Причому ремонт обладнання відбувається тільки після підйому і демонтажу.
 • Виробники насосного обладнання рекомендують для захисту насосів від пошкодження використовувати спеціалізовані шафи автоматики. Шафи керування насосами з повним захистом забезпечують роботу насосів при зниженому або завищеному тиску при асиметрії або неправильному чергуванні фаз. Також автоматика гарантує поступовий запуск і поступову зупинку двигуна.

Ремонт насоса для води

Насоси для водопостачання забезпечують необхідний рівень тиску і напору води, тобто роботу водопровідної системи. Від правильного функціонування насоса залежить якість водопостачання будинку або підприємства.

Діагностувати точно причину несправності може лише спеціаліст. Але побачити несправність можна і самостійно.

Причини виходу з ладу насоса для води

 • Двигун насоса обертається, але вода в систему не потрапляє. Це може статись через порушення герметичності трубопроводів або через відсутність в насосі води. В такому разі її потрібно додати. Також насос може бути засміченим абразивними речовинами, які знаходились у воді. В такому разі його доведеться розібрати.
 • Насос працює ривками. Таке трапляється через пошкодження гідробака (частіш за все мембрани) внаслідок частих включень-виключень агрегату. Можуть бути тріщини в корпусі. При цьому показники тиску не відповідають потрібним для роботи насоса. Має бути 1,5-1,8 атмосфери. В таких випадках треба викликати майстра для заміни пошкодженої деталі.
 • Насос не вмикається – проблеми з електроживленням. Причиною цього може бути як елементарно пошкоджені контакти, так і серйозна несправність двигуна.
 • Насос вмикається, але немає обертання. Причиною несправності може бути зламаний конденсатор або «злипання» крильчатки з корпусом.
 • Не вимикається насос – зламане реле тиску. Потрібно відрегулювати реле. Це може зробити тільки спеціаліст сервісного центру.

Ремонт насосу для водопостачання – одна з послуг, які надаються нашим сертифікованим сервісним центром з ремонту насосів.

Ремонт водовідвідного насосу

Насоси для відводу води (дренажні насоси) використовуються для відкачки води з басейнів, колодязів, котлованів та інших гідротехнічних споруд. Також вони входять до складу колекторних систем для виведення брудної води. Конструкція дренажних насосів дозволяє викачувати воду з невеликими за розміром твердими частинами.

Насоси для відводу води працюють за принципом занурювального насосу. Тому для правильної експлуатації необхідно слідкувати, щоб рівень води в його робочій камері не знижувався більше встановленої відмітки. Для цього використовують поплавок, який показує рівень води.

Також важливо, аби корпус, робочі вузли і деталі зануреного насоса мали антикорозійний захист. Оскільки він може занурюватись у рідини, які містять їдкі хімічні сполуки.

Найбільш поширені причини несправності насоса для відводу води:

 1. Неправильна експлуатація обладнання.
 2. Робота насоса «всуху».
 3. Велика кількість твердих складових у рідині або великі розміри твердих частин.
 4. Неправильний монтаж обладнання.
 5. Несправності окремих деталей агрегату: реле, гідроакумулятора, або інші виробничі дефекти.

Своєчасне і професійне усунення несправностей в агрегаті спеціалістами сервісного центру гарантує подальшу експлуатацію насосу.

Професійне сервісне обслуговування

Компанія ТОВ «НПП Системи автоматизації і водопостачання» є офіційним сертифікованим центром, що надає послуги з сервісу і ремонту обладнання кращих торгівельних марок  світових виробників. У нас можна замовити сервісне обслуговування на циркуляційні насоси DAB (Італія), GRUNDFOS и Wilo, насоси SAER. Також насосне обладнання і занурювальні електродвигуни провідного італійського виробника «SAER Elettropompe». Найбільшою популярністю користуються насоси і насосні станції шведського виробника Flygt. Дренажні і каналізаційні насоси представлені виробами відомої фірми HOMA.

Майстри нашого сервісного центру мають багаторічний досвід ремонту і сервісу будь-якого насосного обладнання. Ми виконали більше трьох з половиною тисяч виїздів на об’єкти, встановили більше двох з половиною тисяч агрегатів різних систем і моделей. Працівники компанії можуть виконати ремонт будь-якої складності з виїздом по всій Україні.